Archiv aktualit

16. 05. 2019

20.5. - TÝDEN INOVACÍ 2019

Navštivte nás na našem stánku F37 na mezinárodní konferenci TÝDEN INOVACÍ 2019, která se koná v pondělí 20. května ve Foru Karlín. Nenechte si ujít setkání s inovátory z více než dvaceti zemí světa! https://lnkd.in/eNvDjWY
 
07. 05. 2019

Pozvánka na květnové a červnové akce společnosti Advanced Engineering

13.-16.5.2019 - 25th International Conference Engineering Mechanics 2019
Advanced Engineering bude mít příspěvek na konferenci, ve kterém seznámí posluchače s využitím CAE v oblasti testů pasivní bezpečnosti vozidel, konkrétně se zaměří na simulaci airbagů.
Informace a registrace

15.5.2019 – konference Polymerní kompozity 2019
Na této konferenci vystoupíme s příspěvkem „Simulace moderních materiálů v Altair HyperWorks“ a představíme příklady úspěšných simulací testování moderních materiálů v nástrojích Altair HyperWorks a jejich využití pro návrh nových kvalitních produktů nebo jejich součástí. Příklady se týkají oblasti automotive a dopravních prostředků obecně.
Informace a registrace

 20.5.2019 – Týden inovací
V rámci hlavní, pondělní události Týdne inovací budeme vystavovat na Inovačním veletrhu v pražském fóru Karlín.
Přijďte diskutovat aktuální možnosti simulačních technologií a CAE výpočtů.
Informace a registrace

 21.5.2019 – IT fórum, konference společnosti TD-IS
V prvním dni konference věnované technologiím a nástrojům, které pomáhají optimalizovat procesy při vývoji, konstrukci a výrobě v průmyslových podnicích vystoupíme s příspěvkem „Pokročilé simulační a optimalizační nástroje“.
Informace a registrace

23.5.2019 – Mezinárodní strojírenský veletrh 2019, Nitra
V rámci doprovodného programu pořádáme seminář „Simulace v konstrukci – klíč k inovacím“, na kterém se zaměříme zejména na technologie a nástroje pro podporu ranných fází návrhu výrobku.
Informace o doprovodném programu MSV Nitra
Pozvánka na seminář zde  nebo ke stažení dole
Registrace: zstemberova@advanced-eng.cz

30.5.2019 - 4th International Conference on Movement Analysis
Na konferenci pořádané Fakultou biomedicínského inženýrství ČVUT vystoupíme s příspěvkem o pasívní bezpečnosti a využití figurín v simulacích nejen pro cestující, ale i pro chodce.
Informace a registrace

30.5.2019 – IDET – Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, Brno
V termínu veletrhu IDET pořádáme seminář „Nárazy, destrukce a bezpečnost pomocí počítačových simulací“. Zde budeme prezentovat metody a nástroje pro simulace crashových, explozivních a jiných velmi rychlých dějů v aplikacích nejen pro obranný průmysl. Seminář organizujeme v hotelu Holiday Inn na brněnském výstavišti tak, aby byl dostupný jak návštěvníkům veletrhu, tak účastníkům přicházejícím z vně.
Informace o veletrhu IDET
Pozvánka na seminář:
Registrace: zstemberova@advanced-eng.cz

3.6.-6.6.2019 – 57th Conference on Experimental Stress Analysis
Na konferenci pořádané brněnskou VUT vystoupíme s příspěvkem  o simulaci ultrazvukového svařování plastových a kovových výrobků pomocí explicitního řešiče Altair RADIOSS.
Informace a registrace

20.-21.6.2019 – Solid Days, konference společnosti SolidVision
Na konferenci uživatelů CAD systému SolidWorks a SolidCAM vystoupíme s přednáškou o zkušenostech s pokročilými simulačními technologiemi.
Informace a registrace

02. 04. 2019

Revoluce ve výpočtech - SimSolid -série seminářů

Dne 2.4. se na fakultě strojního inženýrství v Brně konal již čtvrtý seminář o nových výpočetních metodách a jejich implementacích v systému SimSolid

Dne 16.4. se bude konat pátý a poslední seminář v Ostravě, na který je stále možné se registrovat ZDE nebo na email: zstemberova@advanced-eng.cz

Simsolid je revoluční program nové generace využívající inovativní výpočetní metody. Opouští tradiční metodu konečných prvků spojenou s nutností síťování a pracuje přímo s originální nezjednodušenou CAD geometrií.

O prvním semináři v Praze si můžete přečísZDE


29. 03. 2019

SimSolid - šance na výhru!

Už jste vyzkoušeli AltairSimSolid? Nyní můžete spouštět simulace přímo z vašeho CAD modelu bez nutnosti vytváření sítě a získat výsledky během několika sekund! Altair každý týden rozdává ceny za zveřejněné výsledky. Získejte zdarma zkušební verzi a vyhrajte 1.000 $


05. 03. 2019

Revoluce ve výpočtech - SimSolid seminář

Pozvánka na dopolední seminář SimSolid
PDF leták v příloze
Registrace ZDE nebo na 
zstemberova@advanced-eng.cz

26. 01. 2019

STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE - PLZEŇ 2019

Advanced Engineering se ve dnech 5.-.6.2. 2019 zúčastnil 8.ročníku mezinárodní vědecké konference 
STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE - PLZEŇ 2019
která proběhla v Techmania Science Center

01. 01. 2019
31. 12. 2018
14. 12. 2018

Článek na stránkách oneindustry

Jak topologická optimalizace a nové výrobní metody umožnily odlehčit konstrukce zemědělské techniky si můžete přečíst zde: https://automotive.oneindustry.one/advanced-engineering-s-r-o-odlehcene-konstrukce-zemedelske-techniky