Multi-body Dynamics - banner

Multi-body simulace

Řešíme multibody simulace v oblastech biomechaniky, aktivní a pasivní bezpečnosti vozidel, a také poskytujeme doporučení pro optimalizace podvozků silničních a kolejových vozidel.

Multi-body Dynamics (MBD) analýzy, nebo-li analýzy pomocí metody tuhých těles slouží k vyšetřování kinematiky a dynamiky mechanismů. Výstupem je pochopení reakčních sil pro následné vyšetřování namáhání jednotlivých dílů, možnost simulovat kompletní mechatronický systém, tedy včetně propojení na systém řízení nebo např. simulace dynamiky vozidel. MBD úlohy často kombinujeme též s analýzou dynamických účinků a simulacemi nárazů.

Nabízíme:

S ohledem na naše fundované reference, nabízíme klientům rozsáhlé zkušenosti a poradenství ve stavbě, řešení a analýze systémů řešených pomocí soustav tuhých těles.

  • Zabýváme se zejména řešením multi-body úloh v oblasti biomechaniky, pasivní a aktivní bezpečnosti vozidel. Výsledkem naší práce je doporučení na konstrukčních úpravách výrobku s cílem snížení poranění člověka.
  • Druhou zvláštní skupinou multibody úloh je řešení dynamických soustav. Typickým příkladem je doporučení pro nastavení, optimalizace a analýza podvozků silničních a kolejových vozidel. Pomocí nástroje Altair MotionSolve lze správně nastavit například geometrii podvozku.

TIP: Navštivte sekci Ke stažení s články, dokumenty a videozáznamy a podívejte se, jaké metody a technologie používáme a jaký je reálný potenciál simulací, virtuálních zkoušek a optimalizací.


Výhody:

  • Široký rozsah služeb, možnost zpracování i kombinovaných úloh.
  • Cenově efektivní řešení outsourcingem – využití špičkového softwaru (typicky Altair MotionSolve) a IT infrastruktury bez investičních nákladů.
  • Garance týmem zkušených profesionálů.
  • Odhalení kritických míst mechanismů.
  • Návrhy konstrukčních změn a optimalizace

Využijte též statických a dynamických analýz, predikcí životnosti a únavy a systémového modelování pro kompletní simulaci mechatronického systému. Sídlíme v Praze 9 – Letňanech, služby ale poskytujeme v celé ČR i v zahraničí. Napište nám přes kontaktní formulář.

logo-textVýhody spolupráce s Advanced Engineering: 

Dlouholeté zkušenosti v oblasti pokročilých simulací.

Odbornost technického týmu.

Přístup k hi-tech know-how z partnerské spolupráce s Altair Engineering.

Rozsah kompetencí. Zkušenosti z výzkumných a vývojových projektů.

Důraz na přidanou hodnotu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

logo-textVybraní klienti 

Inženýringové služby poskytujeme jak významným nadnárodním a lokálním firmám tak i malým startupům. Nejvíce působíme v oblasti automobilového, leteckého a strojírenského průmyslu.

Ve spolupráci s partnery, zejména Altair Engineering GmbH, se účastníme vývojových projektů pro řadu dalších předních firem z oblasti automobilového průmyslu a letectví:

Advanced Engineering-clear-logoKontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kliknutím na tlačítko "Zobrazit odkaz" budete přesměrováni na požadovaný obsah vybraného příspěvku.