Thea Render V3 pro Rhino a SketchUp
Nové verze Thea Render V3 jako plug-ins pro Rhino a SketchUp jsou plně k dispozici v distribuci, nyní i přes Altair One.

Novinky

Thea Render V3

Na konci března letošního roku společnost Altair uvolnila třetí vydání plug-inů pro fotorealistické vizualizace – Thea Render V3 for Rhino a SketchUp. Nyní je software začleněn a zpřístupněn rovněž do jednotného portálu Altair One.

Pro zájemce o průmyslový design připomeňme, že renderovací engine Thea je rovněž implementován v altairovském nástroji Altair Inspire Studio, což je CAID prostředí kombinující nejširší paletu modelovacích technik pro návrh složitých tvarových řešení s vysokou kvalitou ploch. Je to zároveň řešení, které zejména díky pokročilé práci s historií návrhu přináší nebývale vysokou produktivitu práce. Konstruktérům a inženýrům z tradičnějších oblastí nebo návrhářům optimalizovaných dílů pro 3D tisk pak je díky parametrizaci ideálním nástrojem pro tvarovou optimalizaci v kontextu s ostatními požadavky na navrhovaný výrobek. Ve finále je pak nástrojem pro jakostní vyhlazení finálních tvarů pro splnění estetických požadavků. Vyzkoušejte.

Hlavní novinky v Thea Render V3

  • Adaptivní trasování  – Technika, která řeší obtížné světelné scénáře s bodovými světly, efekty slunečního nasvícení a rozptýlené vzájemné odrazy. Výsledkem jsou snímky s vyšším dynamickým rozsahem a světelnými efekty, které dříve nebyly možné.
  • Relight Editor  – Umožňuje uživatelům vytvářet nekonečné množství obrázků z jednoho renderingu. Když je povolena funkce Relight, lze upravit každé světlo ve scéně (intenzitu, barvu a stav) a v postprodukci lze vytvořit různá nastavení osvětlení. Každé nastavení Relight lze uložit na panelu Relight Editor jako tzv. Snap a poté načíst zpět do Darkroom pro další úpravy nebo exportovat do obrazového souboru.
  • Random Color Texture  – Procedurální textura, která přidává variaci na instanční modely a vytváří obrázky bohaté na barvy pro trávu, keře, stromy, dřevěné podlahy a podobně.
  • Podpora Intel® Open Image Denoiser  – Open Image Denoiser od Intelu je nyní k dispozici v Thea Render. Redukce šumu s akcelerací pomocí AI poskytuje vysoce kvalitní obraz bez šumu a běží na CPU.
  • Interaktivní redukce šumu  – Redukce Intel a NVIDIA s využitím AI je nyní k dispozici i v interaktivním módu pro redukci šumu.
  • Podpora NVIDIA® CUDA® 11 – Thea Render využívá nejnovější verzi NVIDIA CUDA Toolkit, která podporuje architekturu NVIDIA Ampere.

Více o novinkách Thea Render V3 naleznete na

Future.Industry 2022
Future.Industry 2022
Vyhraďte si čas se na výroční technologickou konferenci Altair.
Konference ATCx Praha 2022
Konference ATCx Praha 2022
Pozvánka na tradiční Altair Technology Conference v Praze.
Program Altair Elevate
Program Altair Elevate
Časově omezená zvýhodněná nabídka na software pro nové zákazníky.
Future.AI 2022
Future.AI
Pozvánka na konferenci Future.AI věnovanou datovým analýzám a umělé inteligenci | 28.-29. června, 2022 | online
Podpora vzdělávání zaměstnanců – POVEZ II hradí školení do výše 85% z ceny kurzu
Podpora vzdělávání zaměstnanců - POVEZ II hradí školení do výše 85% z ceny kurzu
Jste OSVČ nebo zaměstnavatel a potřebujete vzdělávat sebe či své současné i potenciální zaměstnance? Máte provozovnu mimo hl. m. Prahu?
01_AEROSPACE-WEB.png
CAE simulace nejen pro AEROSPACE
Pozvánka na webinář věnovaný technologiím, metodám, postupům a zkušenostem s CAE simulacemi v leteckém a kosmickém průmyslu.

logo-textVýhody  spolupráce s Advanced Engineering:

Dlouholeté zkušenosti v oblasti pokročilých simulací.

Široký záběr simulačních technologií včetně multifyzikálních analýz a optimalizací.

Nejpokročilejší technologie umožňující inovace, zkrácení vývojových časů a snížení nákladů v průběhu celého životního cyklu výrobku.

Odbornost technického týmu.

Přístup k hi-tech know-how z partnerské spolupráce s Altair Engineering.

Důraz na přidanou hodnotu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

Otevřenost SW produktů vůči ostatním CAD/CAE řešením.

logo-textVybraní klienti 

Neustále rozšiřujeme síť naších klientů, mezi které patří významní finální výrobci a dodavatelé pro automobilový, letecký a kolejový průmysl a dále malé i velké strojírenské společnosti. Působíme jak v České republice, tak i v zahraničí.

Advanced Engineering-clear-logoKontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kliknutím na tlačítko "Zobrazit odkaz" budete přesměrováni na požadovaný obsah vybraného příspěvku.