Thea Render V3 pro Rhino a SketchUp
Nové verze Thea Render V3 jako plug-ins pro Rhino a SketchUp jsou plně k dispozici v distribuci, nyní i přes Altair One.

Novinky

Thea Render V3

Na konci března letošního roku společnost Altair uvolnila třetí vydání plug-inů pro fotorealistické vizualizace – Thea Render V3 for Rhino a SketchUp. Nyní je software začleněn a zpřístupněn rovněž do jednotného portálu Altair One.

Pro zájemce o průmyslový design připomeňme, že renderovací engine Thea je rovněž implementován v altairovském nástroji Altair Inspire Studio, což je CAID prostředí kombinující nejširší paletu modelovacích technik pro návrh složitých tvarových řešení s vysokou kvalitou ploch. Je to zároveň řešení, které zejména díky pokročilé práci s historií návrhu přináší nebývale vysokou produktivitu práce. Konstruktérům a inženýrům z tradičnějších oblastí nebo návrhářům optimalizovaných dílů pro 3D tisk pak je díky parametrizaci ideálním nástrojem pro tvarovou optimalizaci v kontextu s ostatními požadavky na navrhovaný výrobek. Ve finále je pak nástrojem pro jakostní vyhlazení finálních tvarů pro splnění estetických požadavků. Vyzkoušejte.

Hlavní novinky v Thea Render V3

  • Adaptivní trasování  – Technika, která řeší obtížné světelné scénáře s bodovými světly, efekty slunečního nasvícení a rozptýlené vzájemné odrazy. Výsledkem jsou snímky s vyšším dynamickým rozsahem a světelnými efekty, které dříve nebyly možné.
  • Relight Editor  – Umožňuje uživatelům vytvářet nekonečné množství obrázků z jednoho renderingu. Když je povolena funkce Relight, lze upravit každé světlo ve scéně (intenzitu, barvu a stav) a v postprodukci lze vytvořit různá nastavení osvětlení. Každé nastavení Relight lze uložit na panelu Relight Editor jako tzv. Snap a poté načíst zpět do Darkroom pro další úpravy nebo exportovat do obrazového souboru.
  • Random Color Texture  – Procedurální textura, která přidává variaci na instanční modely a vytváří obrázky bohaté na barvy pro trávu, keře, stromy, dřevěné podlahy a podobně.
  • Podpora Intel® Open Image Denoiser  – Open Image Denoiser od Intelu je nyní k dispozici v Thea Render. Redukce šumu s akcelerací pomocí AI poskytuje vysoce kvalitní obraz bez šumu a běží na CPU.
  • Interaktivní redukce šumu  – Redukce Intel a NVIDIA s využitím AI je nyní k dispozici i v interaktivním módu pro redukci šumu.
  • Podpora NVIDIA® CUDA® 11 – Thea Render využívá nejnovější verzi NVIDIA CUDA Toolkit, která podporuje architekturu NVIDIA Ampere.

Více o novinkách Thea Render V3 naleznete na

Advanced Engineering TechDay 2024
Advanced Engineering Tech Day 2024
Otevřeli jsme registrace, rezervujte si místo: Advanced Engineering Tech Day 2024.
Webinář Simulace DPS - Altair Pollex for Altium
Simulace DPS: Altair Pollex for Altium Designer
Pozvánka na webinář: Simulace DPS - ověřování návrhů desek s tištěnými spoji.
Simulate at the Speed of Design 2024
Simulate at the Speed of Design 2024
Pozvánka na online konferenci o využití simulačních technologií v konstrukci a raných fázích vývoje produktu.
digital-twin-altair
Digital Twins for Product Development and Operations
Průvodce technologií Digital Twin a mnoha využitími, které nabízí.
student-contest 2024
Altair Global Student contest
Studentská soutěž: Zlepšete své inženýrské i kreativní dovednosti a vyhrajte ceny.
HyperWorks2
Cyklus webinářů: HyperWorks efektivně 2
Přijměte pozvání na nový cyklus webinářů věnovanému tipům a trikům s novými HyperWorks.

logo-textVýhody  spolupráce s Advanced Engineering:

Dlouholeté zkušenosti v oblasti pokročilých simulací.

Široký záběr simulačních technologií včetně multifyzikálních analýz a optimalizací.

Nejpokročilejší technologie umožňující inovace, zkrácení vývojových časů a snížení nákladů v průběhu celého životního cyklu výrobku.

Odbornost technického týmu.

Přístup k hi-tech know-how z partnerské spolupráce s Altair Engineering.

Důraz na přidanou hodnotu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

Otevřenost SW produktů vůči ostatním CAD/CAE řešením.

logo-textVybraní klienti 

Neustále rozšiřujeme síť naších klientů, mezi které patří významní finální výrobci a dodavatelé pro automobilový, letecký a kolejový průmysl a dále malé i velké strojírenské společnosti. Působíme jak v České republice, tak i v zahraničí.

Advanced Engineering-clear-logoKontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kliknutím na tlačítko "Zobrazit odkaz" budete přesměrováni na požadovaný obsah vybraného příspěvku.