Thea Render V3 pro Rhino a SketchUp
Nové verze Thea Render V3 jako plug-ins pro Rhino a SketchUp jsou plně k dispozici v distribuci, nyní i přes Altair One.

Novinky

Thea Render V3

Na konci března letošního roku společnost Altair uvolnila třetí vydání plug-inů pro fotorealistické vizualizace – Thea Render V3 for Rhino a SketchUp. Nyní je software začleněn a zpřístupněn rovněž do jednotného portálu Altair One.

Pro zájemce o průmyslový design připomeňme, že renderovací engine Thea je rovněž implementován v altairovském nástroji Altair Inspire Studio, což je CAID prostředí kombinující nejširší paletu modelovacích technik pro návrh složitých tvarových řešení s vysokou kvalitou ploch. Je to zároveň řešení, které zejména díky pokročilé práci s historií návrhu přináší nebývale vysokou produktivitu práce. Konstruktérům a inženýrům z tradičnějších oblastí nebo návrhářům optimalizovaných dílů pro 3D tisk pak je díky parametrizaci ideálním nástrojem pro tvarovou optimalizaci v kontextu s ostatními požadavky na navrhovaný výrobek. Ve finále je pak nástrojem pro jakostní vyhlazení finálních tvarů pro splnění estetických požadavků. Vyzkoušejte.

Hlavní novinky v Thea Render V3

  • Adaptivní trasování  – Technika, která řeší obtížné světelné scénáře s bodovými světly, efekty slunečního nasvícení a rozptýlené vzájemné odrazy. Výsledkem jsou snímky s vyšším dynamickým rozsahem a světelnými efekty, které dříve nebyly možné.
  • Relight Editor  – Umožňuje uživatelům vytvářet nekonečné množství obrázků z jednoho renderingu. Když je povolena funkce Relight, lze upravit každé světlo ve scéně (intenzitu, barvu a stav) a v postprodukci lze vytvořit různá nastavení osvětlení. Každé nastavení Relight lze uložit na panelu Relight Editor jako tzv. Snap a poté načíst zpět do Darkroom pro další úpravy nebo exportovat do obrazového souboru.
  • Random Color Texture  – Procedurální textura, která přidává variaci na instanční modely a vytváří obrázky bohaté na barvy pro trávu, keře, stromy, dřevěné podlahy a podobně.
  • Podpora Intel® Open Image Denoiser  – Open Image Denoiser od Intelu je nyní k dispozici v Thea Render. Redukce šumu s akcelerací pomocí AI poskytuje vysoce kvalitní obraz bez šumu a běží na CPU.
  • Interaktivní redukce šumu  – Redukce Intel a NVIDIA s využitím AI je nyní k dispozici i v interaktivním módu pro redukci šumu.
  • Podpora NVIDIA® CUDA® 11 – Thea Render využívá nejnovější verzi NVIDIA CUDA Toolkit, která podporuje architekturu NVIDIA Ampere.

Více o novinkách Thea Render V3 naleznete na

Altair Simulation 2022.3 released
Altair Simulation ve verzi 2022.3
Altair uvolňuje novou verzi svých simulačních nástrojů – verzi 2022.3
Webinář: AUTOMATIZACE VÝPO4TOVÝCH REPORTŮ V ALTAIR HYPERWORKS
AUTOMATIZACE TVORBY VÝPOČTOVÝCH REPORTŮ V ALTAIR HYPERWORKS
Pozvánka na webinář AUTOMATIZACE TVORBY VÝPOČTOVÝCH REPORTŮ V ALTAIR HYPERWORKS
Simulate at the Speed of Design 2023
Simulate at the Speed of Design 2023
Pozvánka na online konferenci o využití simulačních technologií v konstrukci a raných fázích vývoje.
ATCx Praha 2023
ATCx Praha 2023
Rezervujte si v kalendáři: Konference ATCx Praha 2023
Workshop Inovativní a aditivní technologie výroby
Workshop: Inovativní a aditivní technologie výroby
Pozvánka na workshop: Inovativní a aditivní technologie výroby.
Polymerní kompozity 2023
Konference Polymerní kompozity 2023
Polymerní kompozity 2023 s přednáškou "Vývoj a příprava výroby plastových dílů s pomocí pokročilých simulací".

logo-textVýhody  spolupráce s Advanced Engineering:

Dlouholeté zkušenosti v oblasti pokročilých simulací.

Široký záběr simulačních technologií včetně multifyzikálních analýz a optimalizací.

Nejpokročilejší technologie umožňující inovace, zkrácení vývojových časů a snížení nákladů v průběhu celého životního cyklu výrobku.

Odbornost technického týmu.

Přístup k hi-tech know-how z partnerské spolupráce s Altair Engineering.

Důraz na přidanou hodnotu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

Otevřenost SW produktů vůči ostatním CAD/CAE řešením.

logo-textVybraní klienti 

Neustále rozšiřujeme síť naších klientů, mezi které patří významní finální výrobci a dodavatelé pro automobilový, letecký a kolejový průmysl a dále malé i velké strojírenské společnosti. Působíme jak v České republice, tak i v zahraničí.

Advanced Engineering-clear-logoKontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kliknutím na tlačítko "Zobrazit odkaz" budete přesměrováni na požadovaný obsah vybraného příspěvku.