Thea Render V3 pro Rhino a SketchUp
Nové verze Thea Render V3 jako plug-ins pro Rhino a SketchUp jsou plně k dispozici v distribuci, nyní i přes Altair One.

Novinky

Thea Render V3

Na konci března letošního roku společnost Altair uvolnila třetí vydání plug-inů pro fotorealistické vizualizace – Thea Render V3 for Rhino a SketchUp. Nyní je software začleněn a zpřístupněn rovněž do jednotného portálu Altair One.

Pro zájemce o průmyslový design připomeňme, že renderovací engine Thea je rovněž implementován v altairovském nástroji Altair Inspire Studio, což je CAID prostředí kombinující nejširší paletu modelovacích technik pro návrh složitých tvarových řešení s vysokou kvalitou ploch. Je to zároveň řešení, které zejména díky pokročilé práci s historií návrhu přináší nebývale vysokou produktivitu práce. Konstruktérům a inženýrům z tradičnějších oblastí nebo návrhářům optimalizovaných dílů pro 3D tisk pak je díky parametrizaci ideálním nástrojem pro tvarovou optimalizaci v kontextu s ostatními požadavky na navrhovaný výrobek. Ve finále je pak nástrojem pro jakostní vyhlazení finálních tvarů pro splnění estetických požadavků. Vyzkoušejte.

Hlavní novinky v Thea Render V3

  • Adaptivní trasování  – Technika, která řeší obtížné světelné scénáře s bodovými světly, efekty slunečního nasvícení a rozptýlené vzájemné odrazy. Výsledkem jsou snímky s vyšším dynamickým rozsahem a světelnými efekty, které dříve nebyly možné.
  • Relight Editor  – Umožňuje uživatelům vytvářet nekonečné množství obrázků z jednoho renderingu. Když je povolena funkce Relight, lze upravit každé světlo ve scéně (intenzitu, barvu a stav) a v postprodukci lze vytvořit různá nastavení osvětlení. Každé nastavení Relight lze uložit na panelu Relight Editor jako tzv. Snap a poté načíst zpět do Darkroom pro další úpravy nebo exportovat do obrazového souboru.
  • Random Color Texture  – Procedurální textura, která přidává variaci na instanční modely a vytváří obrázky bohaté na barvy pro trávu, keře, stromy, dřevěné podlahy a podobně.
  • Podpora Intel® Open Image Denoiser  – Open Image Denoiser od Intelu je nyní k dispozici v Thea Render. Redukce šumu s akcelerací pomocí AI poskytuje vysoce kvalitní obraz bez šumu a běží na CPU.
  • Interaktivní redukce šumu  – Redukce Intel a NVIDIA s využitím AI je nyní k dispozici i v interaktivním módu pro redukci šumu.
  • Podpora NVIDIA® CUDA® 11 – Thea Render využívá nejnovější verzi NVIDIA CUDA Toolkit, která podporuje architekturu NVIDIA Ampere.

Více o novinkách Thea Render V3 naleznete na

Future.Industry 2023
Future.Industry 2023
Rezervujte si čas pro výroční konferenci ALTAIR - Future.Industry 2023. Tentokrát již v březnu.
Altair Simulation 2022.2
Altair Simulation 2022.2
Altair uvolňuje novou verzi svých simulačních nástrojů – verzi 2022.2
PF 2023
PF 2023
Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám šťastný a úspěšný rok 2023.
OpenRadioss workshop
OpenRadioss workshop
Přijměte pozvání na online workshop věnovaný open-source řešiči OpenRadioss a simulaci dynamických dějů.
ATCx DEM 2022
ATCx Discrete Element Method 2022
Přijměte pozvání na konferenci věnované simulaci sypkých hmot a metodě DEM.
Projekt: Výzkum a vývoj uhlíkového ráfku pro osobní vozidlo
Projekt: Výzkum a vývoj uhlíkového ráfku pro osobní vozidlo
Jsme velmi rádi, že se můžeme podílet na vývoji uhlíkového ráfku pro osobní vozidla. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vývoj a výzkum v oblasti kompozitních ráfků zaměřený na konstrukci, pevnostní výpočty a testování komponent.

logo-textVýhody  spolupráce s Advanced Engineering:

Dlouholeté zkušenosti v oblasti pokročilých simulací.

Široký záběr simulačních technologií včetně multifyzikálních analýz a optimalizací.

Nejpokročilejší technologie umožňující inovace, zkrácení vývojových časů a snížení nákladů v průběhu celého životního cyklu výrobku.

Odbornost technického týmu.

Přístup k hi-tech know-how z partnerské spolupráce s Altair Engineering.

Důraz na přidanou hodnotu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

Otevřenost SW produktů vůči ostatním CAD/CAE řešením.

logo-textVybraní klienti 

Neustále rozšiřujeme síť naších klientů, mezi které patří významní finální výrobci a dodavatelé pro automobilový, letecký a kolejový průmysl a dále malé i velké strojírenské společnosti. Působíme jak v České republice, tak i v zahraničí.

Advanced Engineering-clear-logoKontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kliknutím na tlačítko "Zobrazit odkaz" budete přesměrováni na požadovaný obsah vybraného příspěvku.