Dynamické analýzy

Řešíme složité dynamické strukturální analýzy na základě FEM simulací jako jsou virtuální nárazové a pádové zkoušky, exploze a simulace jiných rychlých dějů.

Pro naše klienty nabízíme řešení jednoduchých i složitějších dynamických analýz. Máme dlouholeté zkušenosti, které vycházejí z FEM simulací nárazových zkoušek, analýz namáhání na vzpěr („buckling“) a dalších. Problematiku řešíme především v softwaru Altair Radioss, ale naše portfolio nabízí i řadu jiných možností v podobě nejpoužívanějších řešičů. Dynamické analýzy jsme schopni připravit jak v prostředí Altair HyperMesh, tak v prostředí Altair HyperCrash, které je zvlášť určené pro crash analýzy.

Nabízíme:

  • Simulace nárazů, virtuální pádové zkoušky a crash testy.
  • Simulace chování konstrukčního návrhu v kritických okamžicích namáhání – většina úloh je ve skutečnosti dynamická a výpočty explicitním řešičem přináší přesnější výsledky.
  • Kombinované úlohy – metoda multi-body dynamics (mechanika tuhých těles) spolu s metodou konečných prvků (reprezentace flexibilních dílů).
  • Nalezení kritických a poddimenzovaných míst konstrukce.
  • Návrh modifikací konstrukcí.

Dynamic analysis - Radioss

TIP: Navštivte sekci Ke stažení s články, dokumenty a videozáznamy a podívejte se, jaké metody a technologie používáme a jaký je reálný potenciál simulací, virtuálních zkoušek a optimalizací.


Výhody:

  • Široký rozsah služeb, možnost zpracování i kombinovaných úloh.
  • Cenově efektivní řešení outsourcingem – využití špičkového softwaru (typicky Altair Radioss) a IT infrastruktury bez investičních nákladů.
  • Garance týmem zkušených profesionálů.
  • Odhalení kritických míst konstrikcí.
  • Návrhy konstrukčních změn a optimalizace.

Využijte též statických a multi-body analýz, predikcí životnosti a únavy a dalších typů simulací pro kompletní vyšetření chování systému a jeho optimalizaci. Sídlíme v Praze 9 – Letňanech, služby ale poskytujeme v celé ČR i v zahraničí. Napište nám přes kontaktní formulář.

logo-textVýhody spolupráce s Advanced Engineering: 

Dlouholeté zkušenosti v oblasti pokročilých simulací.

Odbornost technického týmu.

Přístup k hi-tech know-how z partnerské spolupráce s Altair Engineering.

Rozsah kompetencí. Zkušenosti z výzkumných a vývojových projektů.

Důraz na přidanou hodnotu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

logo-textVybraní klienti 

Inženýringové služby poskytujeme jak významným nadnárodním a lokálním firmám tak i malým startupům. Nejvíce působíme v oblasti automobilového, leteckého a strojírenského průmyslu.

Ve spolupráci s partnery, zejména Altair Engineering GmbH, se účastníme vývojových projektů pro řadu dalších předních firem z oblasti automobilového průmyslu a letectví:

Advanced Engineering-clear-logoKontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kliknutím na tlačítko "Zobrazit odkaz" budete přesměrováni na požadovaný obsah vybraného příspěvku.