Simulation-Driven Design?
Trial Licence na 60 dní: Vyzkoušejte do detailu nástroje Altair Inspire, SimLab, SimSolid, ...

Novinky

Trial licence solidThinking na 60 dní

Licence na 60 dní pro všechny!

Limitovaná akce do konce června 2020.

V souvislosti s aktuální složitou situací ohledně epidemie COVID-19 a časté nutnosti práce z domova Vám společně s firmou Altair přinášíme licence na dlouhodobé vyzkoušení.

Co nabízíme?

 • 60-denní trial licence na software Altair Inspire, SimSolid, SimLab a další zdarma, bez závazku a v plné funkcionalitě.
 • Licence pro všechny – zákazníky na home office, konstruktéry, výpočtáře, studenty, kohokoliv, kdo má chuť si CAE nástroje vyzkoušet.
 • Snadné vyřízení licencí – rychle, bez ověřování a schvalování – postačuje pouze registrace na platnou e-mailovou adresu, kam vám vaši licenci pošleme.
 • Množství doprovodných studijních materiálů (eLearning, tutoriály, eBooky, videa)

Nyní máte možnost získat tuto licenci s podporou Advanced Engineering (na úvod Vám vybrané nástroje představíme přes videokonferenční meeting, provedeme Vás procesem instalace, vyzkoušením softwaru na Vašich úlohách a zodpovíme dotazy) nebo získat licenci samoobslužně (získáte ji automatickým procesem). Obě licence jsou zcela rovnocenné.

Po odeslání žádosti o zkušební licenci obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení a instrukce k aktivaci licencí (v některých případech můžete nalézt tento e-mail ve složce pro nevyžádanou poštu).


Doporučujeme:

Pro konstruktéry

 • Vyzkoušejte pevnostní analýzy a optimalizace koncepčních návrhů, kinematické a dynamické simulace mechanismů, ověřování vyrobitelnosti pomocí Altair Inspire (včetně optimalizace modelu pro 3D tisk). Novinkou v Inspire, která stojí za pozornost je integrace řešiče SimSolid, umožňujícího ty nejrychlejší simulace.
 • Vyzkoušejte si ověřování vyrobitelnosti a simulace výrobních procesů i pro další technologie – souhrnně naleznete pod Altair Inspire manufacturing solutions.
 • Prověřte Altair SimSolid jako nástroje pro bezkonkurenčně nejrychlejší pevnostní analýzy geometricky složitých dílů, velkých sestav a pro porovnávání množství konstrukčních variant.
 • Zkuste si změny a úpravy geometrie bez opuštění platformy Inspire, prohlédněte si možnosti tvarové a estetické optimalizace – nainstalujte si též Altair Inspire Studio.

Pro výpočtáře

 • Vyzkoušejte si prostředí pokročilého pre- a post-processingového nástroje pro multi-fyzikální analýzy Altair SimLab (zde v edici sT s vestavěnými solvery; pro testování HyperWorks nástrojů nás prosím kontaktujte na hwsupport@advanced-eng.cz).
 • Využijte toho, že Altair SimLab je nástroj, který staví na rychlém a efektivním síťování, které znáte z Altair HyperMesh, a rozvíjí ho o možnosti pokročilých automatizací.
 • Ověřte si v praxi, jak pro Vaše případy fungují výpočetní metody a algoritmy implementované v Altair SimSolid.

Pro technology

Pro průmyslové designery a architekty

 • Vyzkoušejte výhody nového CAID (Computer Aided Industrial Design) nástroje Altair Inspire Studio vybaveného pro všechny potřebné modelovací techniky – parametrické skicování, pokročilou práci s křivkami, objemové parametrické modelování a „free-form“ i exaktní modelování s tvarově složitými plochami (PolyNURBS).
 • Nezapomeňte zkusit i pokročilý renedering – vytvořte si fotorealistické vizualizace Vašeho výrobku pomocí Inspire Render.

Co je Simulation-driven Design?

CAE simulace se již dávno nepoužívají jen pro ověřování a validace návrhů v konečné fázi vývoje výrobku. Aby nový výrobek byl maximálně inovativní a konkurenceschopný, musí se simulační technologie zapojit po celý proces návrhu – od počáteční fáze konceptu až po výrobu. Společnost Altair pro tento přístup nabízí tato řešení:

Altair Inspire ve své branži nejvýkonnější, a přitom snadno použitelný nástroj pro generativní návrhy konstrukčních řešení a topologické optimalizace. Umožňuje svým uživatelům vytvářet a zkoumat strukturálně efektivní koncepty snadno a rychle. Zahrnuje nástroje pro strukturální analýzy a optimalizace, nástroje pro vyšetřování dynamiky tuhých těles a nástroje pro ověřování vyrobitelnosti (pro 3D tisk).

Altair SimLab sT je procesně orientované multi-disciplinární simulační prostředí pro analýzu složitých sestav. V SimLabu postavíte výpočetní modely efektivně a s řízenou automatizací jak pro objemové modely mechanických struktur, tak pro multi-fyzikální analýzy (strukturální, termální, proudění tekutin, elektromagnetismus a další). Obrovský přínos naleznete  při automatizaci přípravy modelů, kdy pomocí šablon a skriptování výrazně zkrátíte čas strávený síťováním různých variant obdobných modelů a interpretací výsledků. Edice „sT“ využívá pro vlastní výpočty speciální verze pokročilých řešičů jinak dostupných pouze v rámci platformy HyperWorks.

Řada solidThinking nástrojů pro simulaci výrobních procesů  zahrnuje simulační nástroje pro optimalizaci celého výrobního procesu (odlévání, protlačování kovů a polymerů, lisování plechů a 3D tisk). Uživatelé jsou schopni ověřit své návrhy už od počátku vývojového procesu díky jednoduchosti používání a licenční dostupnosti tohoto softwaru v rámci platformy Inspire/solidThinking.

Altair SimSolid je revoluční simulační nástroj pro lineární a nelineární strukturální analýzy, které zvládá na do detailu prokonstruovaných CAD modelech sestav, a to během několika sekund či minut. Eliminuje potřebu zjednodušování geometrických modelů a síťování, tedy u klasických FEM nástrojů dvou časově nejnáročnějších a na spolehlivost výsledků velmi citlivých činností. Jeho typické užití je v oblasti koncepčního návrhu, při porovnání množství variant a jako podpora rozhodování. Vstupem mohou být všechny běžné CAD formáty.


Zažádejte si o plnou zkušební verzi na 60 dnů:

Kde najdete další zajímavé materiály

OpenRadioss workshop
OpenRadioss workshop
Přijměte pozvání na online workshop věnovaný open-source řešiči OpenRadioss a simulaci dynamických dějů.
ATCx DEM 2022
ATCx Discrete Element Method 2022
Přijměte pozvání na konferenci věnované simulaci sypkých hmot a metodě DEM.
Projekt: Výzkum a vývoj uhlíkového ráfku pro osobní vozidlo
Projekt: Výzkum a vývoj uhlíkového ráfku pro osobní vozidlo
Jsme velmi rádi, že se můžeme podílet na vývoji uhlíkového ráfku pro osobní vozidla. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vývoj a výzkum v oblasti kompozitních ráfků zaměřený na konstrukci, pevnostní výpočty a testování komponent.
2022_Webinar_OpenRadioss
Simulace dynamických dějů a OpenRadioss
Altair Radioss nyní jako open-source řešení. Využijte bezplatný OpenRadioss pro simulace, kde již statické analýzy nedostačují.
Konference NAFEMS 2022 pro východoevropský region
Konference NAFEMS 2022 pro východoevropský region
Pozvánka na nejvýznamnější konferenci letošního roku pro oblast simulací a počítačového modelování v engineeringu v našem východoevropském regionu.
Future.Industry 2022
Future.Industry 2022
Vyhraďte si čas se na výroční technologickou konferenci Altair.

logo-textVýhody  spolupráce s Advanced Engineering:

Dlouholeté zkušenosti v oblasti pokročilých simulací.

Široký záběr simulačních technologií včetně multifyzikálních analýz a optimalizací.

Nejpokročilejší technologie umožňující inovace, zkrácení vývojových časů a snížení nákladů v průběhu celého životního cyklu výrobku.

Odbornost technického týmu.

Přístup k hi-tech know-how z partnerské spolupráce s Altair Engineering.

Důraz na přidanou hodnotu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

Otevřenost SW produktů vůči ostatním CAD/CAE řešením.

logo-textVybraní klienti 

Neustále rozšiřujeme síť naších klientů, mezi které patří významní finální výrobci a dodavatelé pro automobilový, letecký a kolejový průmysl a dále malé i velké strojírenské společnosti. Působíme jak v České republice, tak i v zahraničí.

Advanced Engineering-clear-logoKontaktujte nás

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kliknutím na tlačítko "Zobrazit odkaz" budete přesměrováni na požadovaný obsah vybraného příspěvku.